Основною суттю перфекціоністичного підходу у виробництві «Вінтек» є виробництво якісних профілів, доставка їх за допомогою широкої дистрибюторської мережі до клієнтів та забезпечення задоволеності клієнтів.

До ПВХ сировини, яка отримується в результаті полімеризації мономера вінілхлориду додаються речовини, які забезпечують ударостійкість, кольорові пігменти, стабілізатори та наповнювачі, і таким чином утворюється спеціальна суміш.


Обрані високоякісні речовини, що додаються до суміші – це перший етап, що веде до профілів «Вінтек».
 

Ця суміш на екструдерах найсучаснішої технології та чудових матрицях «Вінтек» перетворюється на профілі «Вінтек», захищені спеціальною захисною плівкою з внутрішньої та зовнішньої поверхні.

Перед відвантаженням, виготовлені профілі проходять випробування на ударостійкість, опір кутових частин, можливість виконання зварювання, зміни розмірів після перебування в умовах гарячих температур, поведінки профілів після перебування в умовах гарячих температур, стійкість кольору (старіння), визначення температури розм'якшення за Віка, ударостійкість за Шарпі, механічна стійкість до погодних умов та ін.


Зовнішній вигляд, колір, блиск, розміри довжини та характеристики поверхні завжди знаходяться під контролем.

 

Профілі «Вінтек» мають хорошу стійкість до погодних умов та ударостійкість, не втрачають колір, а плями, які з часом утворюються на поверхні, легко миються або витираються, після цього профілі передають на наступний етап – перетворення профілів на віконні системи.
 

Особливістю віконних систем «Вінтек» є те, вони є результатом бездоганного поєднання якісних профілів і точної та грамотної професійної майстерності та передових технологій.

Необхідна ударостійкість «Вінтек», тепло- та звукоізоляція, простота і зручність використання, забезпечення проникнення здорових сонячних променів, естетичний зовнішній вигляд та вибір кольорів приховано у технології виробництва.


«Вінтек», який відповідає міжнародним нормам і експортується з Туреччини до багатьох країн світу, повністю відповідає світовим очікуванням в питанні ПВХ віконних систем та конструкцій.