Найголовніша роль у збереженні теплових втрат у споруді та збереженні рівня тепла відводиться віконним конструкціям. Віконні конструкції є першим чинником для втрат тепла у споруді. Протягом століть люди шукали рецепт для того, щоб взимку зігріти вулицю, а влітку захистити оселі від спеки. У великій кількості споруд вирішення було досягнуто за рахунок відмови від природного освітлення та панорамних видів шляхом зменшення площі віконних конструкцій та збільшення собівартості будівництва.

 

Використовуючи новітні технології, «Вінтек» максимально збільшила частку природного освітлення та панорамних видів завдяки своїм конструкціям, та забезпечує чудову тепло- та гідроізоляцію.

 

3-камері та 5-камерні профілі і комбінації створка-рама разом з потрійною та подвійною системою ущільнення створює стабільні канали вздовж віконної системи. Завдяки цим властивостям, негативний вплив зовнішнього середовища залишається надворі, і при цьому забезпечується максимальний внутрішній комфорт. В цьому разі ми не вимушені відмовлятися від комфорту природного освітлення та широких віконних конструкцій.

 

Вікна – це не лише комфорт та зовнішній вигляд для будинку. При правильному виборі вікон та правильному їх встановленні вікна є джерелом економії. У системі «Вінтек» відмовляються від встановлення одного скла, а шляхом використання склопакета або спеціально ізольованого скла повністю виправдовуються всі очікування від вікна.

 

Інформація відносно температур після заміни деревяного вікна на металопластиковий склопакет зазначена у таблиці нижче.

Температура внутрішнього скла (внутрішня температура 20′C)

Значення коефіцієнту U для скла W/(м2 K)

Температура внутрішнього скла (внутрішня температура 20′C)

-6.2’C

5.8

-5.4’C

-10.4’C

3

+6.9’C

-13.0’C

1.3

+14.3’C

U= коефіцієнт теплопередачі

 

Як видно з таблиці, при зменшенні коефіцієнту U зменшується і зовнішня температура зовнішнього скла, а внутрішня температура внутрішнього скла збільшується. Для профілю 60 мм величина коефіцієнту U становить 2.6 W (м2K).

 

Економія, якої можна досягти шяхом зменшення значення величин U:

 

Регіон

Внутрішня температура, С

Зовнішня температура, С

Середня температура, С

Кількість днів, коли проводить обігрів

Паливо, що використовується

Площа, що обігрівається

Економія (рік)

Istanbul

20

-3

8.1

180

              Паливо мазут

100

690

Ankara

20

-12

5.6

210

980

Izmir

20

0

10.6

150

460

Erzurum

20

-21

0.5

240