Наша фабрика була побудована у 2009 році. З тих пір ми почали виробляти профільні системи WINTECH в Україні, але самі продажі профілю почалися ще в далекому 2002 році, за рахунок імпорту з Туреччини. Успіх, який був отриманий в той час, дав привід для планів з будівництва фабрики в Україні. У найкоротші терміни корпорація ADO-GROUP прийняла рішення спільно з українськими партнерами, про реалізацію будівництва фабрики і вже 2009році підприємство функціонувало на повну потужність.

 

Спочатку підприємство організовувалося як спільно турецько-українське виробництво, але вже в кінці 2012 року було прийнято рішення про повну передачу пакета акцій турецькій стороні і з тих пір фабрика з виробництва профільних систем WINTECH в Україні, повністю належить турецькому концерну ADO-GROUP, засновнику і розробнику торгівельної марки WINTECH.

 

На сьогоднішній день, профільні системи WINTECH продаються у всіх регіонах України, так само ми експортуємо наш профіль і в сусідні країни, такі як Молдова, Білорусь, Казахстан. Популярність, яку отримали профільні системи WINTECH в Україні, за довгі роки свого існування, може похвалитися не кожен, і нам, виробнику даного профілю, дуже приємно усвідомлювати, що наш продукт затребуваний як в Україні, так і за межами її території.